קואצ'ינג לילדים בכוכב יאיר

זקוקים לקואצ'ר לילדכם באזור הכוכב יאיר? חושבים שהילד זקוק לכלים אשר יעצימו אותו? פנו לפגישת ייעוץ עם קואצ'ר או קואצ'רית מומחים באזור כוכב יאיר עוד היום

קואצינג לילדים בכוכב יאיר | אימון אישי קואצינג בכוכב יאיר | מאמנת אישית קואצרית באזור כוכב יאיר

 

קואצ'ינג לילדים בכוכב יאיר

 073-7024044 

 

מה זה קואצ'ינג או אימון אישי לילדים

כשם שמבוגרים נעזרים בקואצ'ינג, או אימון אישי, במצבי חיים שונים, גם ילדים יכולים להיעזר באימון אישי במצבים בהם הם חווים קושי. למעשה, ניתן לומר כי ככל שמטפלים בקושי נקודתי בהקדם כך הילד או הנער יתמודדו עם חוויות החיים בצורה הטובה ביותר.

קואצ'ינג לילדים הוא תהליך בו הילד מקבל כלים שימושיים להתמודד עם מצבים בהם הוא נתקל בקושי. קואצ'ר לילדים או קואצ'רית לילדים ידע להנחיל לילד את הכלים להם הוא זקוק על מנת להתמודד עם קשיים שונים כמו דימוי עצמי נמוך, קשיי הסתגלות חברתית, קשיים רגשיים, הפרעות קשב וריכוז ועוד.

בהתאם לתכנית הקואצ'ינג באזור הכוכב יאיר, יקבעו מפגשים פרטניים עם הילד, ההורים ומפגשים בקבוצות עם ילדים החווים את אותו הקושי. 

איך בוחרים קואצ'ר המתאים לילד

בשל גילם הצעיר של הילדים, אחד הדברים החשובים שיש לבדוק הוא האם לקואצ'ר יש הסמכה וניסיון מעשי בתחום החינוך והטיפול בילדים. התייעצו עם אנשי מקצוע בלבד. חשוב לדעת כי קואצ'ינג לילדים כולל גם מפגשים עם ההורים וכן משלב הנחיית הורים אשר גם הם, שותפים מלאים בתהליך ההצלחה.

 

איך אדע שהילד שלי זקוק לקואצ'ינג

הורים הם האנשים הראשונים להבחין שילדיהם מתמודד עם קושי. אם אתם מבחינים בשינוי, מומלץ להתייעץ עם גורם מוסמך. לעיתים אנשי המקצוע הפוגשים את הילד על בסיס יומיומי כמו הגננת או המורה הם שימליצו על קואצ'ינג כתהליך שיקדם את הילד. ככל שהילד יקבל  מוקדם יותר כלים נכונים לחיים, כך יהיו לו קל להתמודד עם האתגרים הבאים שיגיעו בהמשך.

 

איך עובד קואצ'ינג לילדים

קואצ'ינג לילדים משלב עבודה פרטנית עם ההורים, עבודה אישית ועבודה בקבוצות קטנות עם הילד.

התהליך מורכב ממפגשים האורכים כשעה ובמהלכם מגדירים את המטרות ולומדים כיצד ליישם אותן. מרבית הקואצ'רים משלבים "שיעורי בית" ומבקשים מהילד לתרגל את התהליכים הנלמדים בין המפגשים. תפקיד הקואצ'ר לחזק את כישורי הילד ולהעצים אותו מחד ומאידך לעבוד עימו על הצדדים הפחות חזקים ולהעניק לו כלים אפקטיביים להתמודדות. קואצ'ר מנוסה ידע להעניק לילד חופש יצירתי ומחשבתי שבו הוא יכול להביע את עצמו בצורה הטובה ביותר ולממש את הפוטנציאל הטמון בו. מעוניינים בפגישה עם קואצ'ר מוסמך לילדים באזור כוכב יאיר? צרו קשר.

 

קואצ'רים לילדים בכוכב יאיר מתמחים בטיפול במצבים שונים כגון:

 • קואצ'ינג לפיתוח עצמאות וחיזוק הביטחון העצמי.
 • קואצ'ינג לילדים הסובלים מהפרעות קשב וריכוז.
 • קואצ'ינג לילדים הסובלים מבעיות רגשיות.
 • קואצינג לתלמידים המעניק כלים להתמודדות עם ניהול זמן, העלאת המוטיבציה ללמידה והבניית הביטחון העצמי.
 • קואצ'ינג לילדים להעצמה אישית, להעלאת הביטחון והדימוי העצמי.
 • קואצ'ינג  להסתגלות חברתית / קואצ'ינג לבעיות חברתיות.
 • קואצ'ינג לאימפולסיביות בילדים.
 • קואצ'ינג לתקשורת בינאישית בילדים.
 • קואצ'ינג ליחסים עם אחים. 
 • קואצ'ינג לילדים ליחסים עם הורים.
 • ועוד...

קואצ'רים מומלצים לילדים באזור הכוכב יאיר

באזור הכוכב יאיר פועלים מספר קוא'צרים המתמחים באימון אישי לילדים. צרו עימנו קשר לקואצ'ר או קואצ'רית באזור הכוכב יאיר בערים כגון כוכב יאיר, כפר סבא, הרצליה, נתניה, הוד הכוכב יאיר, כפר יונה, כפר שמריהו ועוד. 

 

קואצ'ינג אינו מחליף טיפול פסיכולוגי אלא מעניק כלים להתמודדות נכונה עם אתגרים ולמימוש הפוטנציאל.

מעוניינים בפגישת יעוץ עם קואצ'ר ילדים מומחה בכוכב יאיר? צרו קשר בטופס התחתון או במספר הטלפון  073-7024044 ואנו נחזור אליכם בהקדם. 

שתף