קואצ'ינג לבני נוער במרכז

קואצ'ינג למתבגרים במרכז | קואצ'ר מומלץ לבני נוער באזור המרכז

קואצ'ינג לבני נוער

 

תקופת ההתבגרות של בני הנוער היא תקופה מבלבלת. המעבר בין ילדות לבגרות רצוף סימני שאלה. השינויים הרגשיים והפיזיים אותם הם עוברים אינם קלים ורבים מהם זקוקים לתיווך בתקופה בה הם מנסים לגבש את זהותם העצמית. 

אימון אישי למתבגרים הוא דרך מצויינת להתמודד עם השינויים אשר בני הנוער חווים. אימון אישי למתבגרים מתקיים באופן פרטני ובקבוצות קטנות. צרו קשר עם קאוצ'ר למתבגרים

 

מה זה קואצ'ינג למתבגרים

כשם שמבוגרים נעזרים בקואצ'ינג במצבי חיים שונים, גם מתבגרים יכולים להיעזר באימון אישי במצבים בהם הם חווים קושי. למעשה, תקופת ההתבגרות הינה צומת חשובה מאד בה הנער או הנערה נמצאים בהצפה של שינויים בכל המובנים והרבה פעמים מרגישים כי אף אחד לא מבין מה הם עוברים.

קואצ'ר מנוסה ומוסמך יעניק למתבגרים כלים שימושיים להתמודד עם מצבים בהם הם חשים בלבול, חוסר אונים, דיכאון או משבר.

קואצ'ר המתמחה בטיפול ואימון בני נוער, ידע לכוון את המתבגר לעבר המטרות אשר הם יישמו יחד, יעצים אותו ויחזק את הדימוי העצמי שלו.  

 

מתי פונים לקואצ'ר לבני נוער

אימון אישי לבני נוער מתמקד בגילאי 12-17. בתקופה זו כאמור המתבגרים עוברים לא מעט שינויים ולעיתים נזקקים לקואצ'ינג. אם אתם חשים שהמתבגר או המתבגרת שלכם זקוקים להכוונה, מומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע. אימון אישי לבני נוער מתאים במצבים שונים כמו בני נוער הסובלים מהפרעות קשב וריכוז, בני נוער עם דימוי עצמי נמוך, בני נוער הזקוקים להכוונה בכל מה שקשור לניהול זמן וארגון, בני נוער הנתקלים בקשיים חברתיים ועוד. כאשר פונים לקואצ'ר חשוב מאד לבדוק האם יש לו הסמכה ונסיון וותק בתחום החינוך והטיפול בילדים ובני נוער. לאורך התהליך מעורבים גם ההורים המקבלים הכוונה והנחיה. 

סוגי אימון אישי לבני נוער:

-אימון אישי למתבגרים עם הפרעות קשב וריכוז.

- אימון אישי לבני נוער לניהול זמן וארגון.

- קואצ'ינג למתבגרים להעצמה אישית.

- קואצ'ינג לבני נוער החווים קשיים חברתיים.

 

קואצ'ינג לבני נוער במרכז

באזור המרכז פועלים מספר קוא'צרים המתמחים באימון אישי למתבגרים. צרו עימנו קשר לקואצ'ר או קואצ'רית באזור המרכז בערים : תל אביב, ראשון לציון, גבעתיים, רמת גן, פתח תקוה, חולון ועוד.

 

 

קואצ'ינג אינו מחליף טיפול פסיכולוגי אלא מעניק כלים להתמודדות נכונה עם אתגרים ולמימוש הפוטנציאל.

מעוניינים בפגישת יעוץ עם קואצ'ר מומחה במרכז למתבגרים? צרו קשר בטופס התחתון או במספר הטלפון  073-7024044 ואנו נחזור אליכם בהקדם. 

שתף