קואצ'ינג הפרעות קשב וריכוז לילדים בבת ים

אימון אישי לילדים עם הפרעות קשב וריכוז בבת ים

קואצ'ינג לילדים עם הפרעות קשב וריכוז

מהי הפרעת קשב

הפרעת קשב ADHD היא הפרעה הקיימת בכ- 7-10% מהאוכלסיה המתפתחת בגיל הרך ואינה נעלמת עם הזמן. התסמינים של הפרעות הקשב כוללים קשיים בקשב ובריכוז, היפראקטיביות (תזזיתיות, חוסר מנוחה, אקטיביות יתר) ואימפולסיביות. הפרעות הקשב יכולות להתפתח בדרגות שונות ועל כן לא כל האנשים סובלים מכל התסמינים

עם זאת הפרעת קשב גם הקלה ביותר תשפיע כמעט בכל משימות החיים (לימודים, עבודה, חברים).

ילדים המאובחנים בהפרעות קשב וריכוז יפגשו בקושי בעיקר בסביבת בית הספר כאשר ידרשו לשבת בכיתה ולהקשיב לשיעורים, ללמוד למבחנים, לקרוא, לכתוב בריכוז ולהתמקד.  

 

אימון לילדים עם הפרעות קשב וריכוז בבת ים

קואצ'ינג לילדים הסובלים מבעיות קשב וריכוז יכול להעניק להם כלים נפלאים להתמודד עם הקשיים ולהקל עליהם באופן משמעותי.

 

אימון אישי לילדים הסובלים מבעיות קשב וריכוז באופן פרטני ובקבוצות קטנות. במהלך האימון הילדים לומדים כיצד משפיעה עליהם הפרעת הקשב והיכן היא באה לידי ביטוי. יקבלו כלים איך להתמודד עם ההפרעה על מצביה השונים. בכל תהליך האימון מעורבים גם ההורים שגם הם לומדים לזהות את המקומות בהם ילדיהם חווים קושי ואיך ניתן לעזור, לקדם ולהעצים את הילד. ילדים הסובלים מהפרעות קשב ניחנים בכישורים נהדרים. תפקידו של הקואצ'ר לחזק את הכישוריים הללו, לחזק  את הדימוי העצמי של הילד ולהעצים אתו.

קואצ'ינג לילדים הסובלים מהפרעות קשב וריכוז מתקיים בבת ים באופן פרטני וגם בקבוצות קטנות. האימון בקבוצות חשוב מאד שכן ההתנהלות בקבוצה, הקשבה לחבר, המתנה לתורך, ריכוז בנעשה, ארגון ושיתוף פעולה הם מבין הפעולות שעל הילד לתרגל ולהתאמן. קואצ'ינג לילדים בקבוצות מורכב מאימון חוויתי באמצעות משחקים, יצירה וספורט.   

על מנת שהילד ימצה את הפוטנציאל הטמון בו, עליו להתאמן ולתרגל באמצעות הכלים אשר מעניק לו הקואצ'ינג. כמו בכל תחום אימון ותרגול מוביל לתוצאות ובמקרה הזה ירכוש הילד הרגלים חדשים שיקלו על חייו.

 

אימון אישי לילדים עם הפרעות קשב וריכוז בבת ים

באזור בת ים פועלים מספר קוא'צרים המתמחים באימון אישי לילדים עם הפרעות קשב וריכוז. צרו עימנו קשר לקואצ'ר או קואצ'רית בעיר בת ים בערים.

 

מעוניינים בפגישת יעוץ עם קואצ'ר ילדים מומחה להפרעות קשב וריכוז בבת ים? צרו קשר בטופס התחתון או במספר הטלפון  073-7024044 ואנו נחזור אליכם בהקדם. 

 

שתף